Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes in the Sky

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: GameUS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Heroes in the Sky

Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza), 700 MB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Heroes in the Sky
Darmowe gry mmo kojarzą się przeważnie ze światami magii i miecza, gdzie wykonujemy kolejne questy i ubijamy stada potworów. Ten stereotyp przełamują jednak najnowsze gry mmo, w których można spodziewać się wielu innowacji. Niedostępny w wersji pl Heroes in the Sky to doskonały tego przykład. Tytuł osadzony jest w realiach II Wojny Światowej, a gracz zasiada za sterami samolotu, Nie jest to symulator, gameplay ma charakter zręcznościowy, wiec możemy dzięki temu zrelaksować się, walcząc w powietrzu z innymi graczami.

Jak już się rzekło, Heroes in the Sky jest za darmo. Wystarczy tylko założyć konto i już można wybierać, po której stronie będzie się walczyć. Z jednej strony mamy państwa Osi, z drugiej siły Aliantów. Oczywiście maszyny do dyspozycji różnią się w zależności od wybranej strony. Każda ze stron dysponuje około pięćdziesięcioma różnymi rodzajami samolotów, więc na poznanie wad i zalet wszystkich przyjdzie poświecić nieco czasu. Nie są one dostępne od razu – za odblokowywanie kolejnych maszyn płacimy zdobywanymi podczas zabawy punktami doświadczenia. Służą one też nabywaniu umiejętności.

Download Heroes in the Sky pozwoli na zabawę w jednym z sześciu trybów – od walki drużynowej po kooperacyjną kampanię. Nadto możemy toczyć z komputerowymi przeciwnikami bitwy o terytoria. Dla najbardziej doświadczonych jest tryb Raid, gdzie SI wypuszcza swoje najlepsze jednostki.Jak prezentuje się oprawa graficzna tej produkcji – prezentują to grafiki znajdujące się w galerii przy tym opisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes in the SkyMMOG - Pozostałe