Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gotham City Impostors

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Monolith Productions
Data dodania: 25.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Gotham City Impostors

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz,

Pamięć: 1.5 GB RAM (2 GB dla Vista/7),

Grafika: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 6 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Gotham City Impostors
­­

Każdy z nas kiedyś chciał być superbohaterem pokroju Batmana, czy innych z owego uniwersum. Dzięki Gotham City Impostors nasze marzenia nareszcie się spełnią...w pewnym sensie.

GCI da nam bowiem okazję wcielić się w...przebierańców, którzy imitują Batmana, Robina itd. Po co? Jak to po co? Żeby siać zamęt i ogólnie pojęte zamieszanie wśród mieszkańców biednego Gotham (bezsensowność fabularna tego tytułu przypomina mi ni­eco serię Postal).

Z czym się to je

Co ciekawe sam produkt jest sieciową strzelanką, w której możemy wcielić się w członka jednej z dwóch, zwaśnionych oczywiście stron – przyjaciele Batmana oraz naśladowcy Jokera. Nie trudno domyśleć się zatem, że ulice Gotham czeka niezła, krwawa jatka.

Oczywiście w zależności od naszego wyboru, staniemy po stronie dobra, bądź zła, jednocześnie decydując się na odwieczny, moralny dylemat każdego bohatera - czy ratować otaczający go świat, czy może jednak go sobie podporządkować.

Choć sam pomysł wydaje się być naprawdę absurdalny to za jego produkcją, jak również samym pomysłem stoi nie byle kto bo Monolith, a idea gry została „klepnięta” przez DC Comics i stworzono z niej podobno nawet komiks.

Grafika i tryby rozgrywki

Graficznie mówimy tu o produkcie, który nie jest specjalnie piękny, ale też nie można się niczego przyczepić. Tekstury są odpowiednio wyostrzone, animacje prezentują się ładnie, również lokacje zostały stworzone w sposób przyciągający oko.


Gra oferować będzie kilka trybów rozgrywki, jeden szczególnie przypadł mi do gustu. Naszym zadaniem będzie w nim przejąć kontrolę nad maszyną rozsyłającą propagandę (WTF!). Gdy to zrobimy gracze z drużyny przeciwnej, na krótką chwilę zostają pozbawieni kontroli nad swoimi postaciami. Oczywiście kilka standardowych trybów również będzie tu widocznych, m.in. znany i lubiany team deatchmatch, coś w stylu capture the flag itp.

Bądź Batmanem

Fajną zabawę stanowi tworzenie swojego własnego bohatera, zaczynając od wyglądu, kończąc na cechach specjalnych, które określają jego zachowanie na „polu bitwy”. Interesujący jest fakt, że możliwości jego rozbudowy, zarówno wizualnej, jak i tej, związanej z umiejętnościami jest co niemiara. Praktycznie nie zdarzy się spotkać drugiej, takiej samej postaci. 

Ciekawie prezentuje się również drzewko umiejętności, którego rozwijanie stanowi nie lada wyzwanie, jeśli chcemy przy tym naprawdę posiedzieć. Każdą rozwiniętą umiejętność możemy bowiem cofnąć i przeznaczyć zgromadzone punkty na rzecz innej. 

Jeśli więc chcecie mieć zryty beret, jak ja, po zgłębieniu informacji dotyczących tego tytułu, ­po prostu odpalcie tą grę i bawcie się dobrze. Takiej bowiem, dobrej zabawy, na pewno w tym przypadku nie zabraknie.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gotham City ImpostorsMMOG - Pozostałe