Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Firefall

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Red 5 Studios
Data dodania: 28.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Firefall
Firefall to mająca ukazać się w tym roku pozycja, które przeniesie graczy do futurystycznego, rozdartego wojną świata przyszłości. W prezentowanej wizji przyszłości ludzkość najechali obcy – zwani Melding, którzy niemal starli ją z powierzchni Ziemi. Na szczęście naszym potomkom udało się wynaleźć zapory energetyczne, dzięki którymi mogą chronić się przed ich technologią wykrywania. Niestety, aby żyć, potrzeba surowców, więc ktoś musi podejmować ryzykowne wyprawy poza bezpieczne obszary. W planowanym na PC Firefall ludzie nie zmienili się i wciąż są podzieleni na frakcje. Jak się nietrudno domyślić, gameplay gry będzie pokazywać ich życie.

Jako że premiera Firefall ma mieć miejsce w tym roku, jest już dostępnych sporo materiałów z zabawy. W galerii przy tym opisie znajdują się grafiki w wysokiej rozdzielczości (można wykonać ich download), pokazujące sceny z gry. Jak widać jakość oprawy audiowizualnej stoi na wysokim poziomie. Nie są jednak znane jeszcze wymagania tej produkcji. Na oficjalnej stronie można obejrzeć kilka filmików z gry, jest tam także oficjalny trailer Firefall. Jak podkreślają to twórcy, w toczonych na planszach bitew będzie mogło brać udział kilkuset żywych graczy!

Oczywiście nie zabraknie mnóstwa misji, systemu rozwoju czy też innych typowych dla zabaw sieciowych rozgrywek. Co ważne – rozgrywka będzie darmowa, zaś autorzy zarabiać na mikropłatnościach dokonywanych przez graczy. Nie ma więc się co spodziewać edycji Firefall pl. Jeśli jednak ktoś zna angielski w stopniu podstawowym, tytuł ten nie powinien sprawiać mu problemów. Aktualnie trwają testy wersji beta gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FirefallMMOG - Pozostałe