Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EVE Online: Tyrannis

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: CCP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - EVE Online: Tyrannis

Połączenie internetowe
Opis - EVE Online: Tyrannis

EVE Online: Tyrannis to zapowiedziany niedawno przez twórców EVE Online najnowszy dodatek do tej popularnej symulacji kosmicznej w formule MMOG. Niestety nie ma EVE Online po polsku, jesteśmy zmuszeni grać w anglojęzyczną wersję, zwłaszcza że istnieje tylko jeden serwer gry, skupiający wszystkich graczy „świata Ewy”. Prawdopodobnie nie mamy też co liczyć na EVE Online pl w najbliższej przyszłości. W EVE Online: Tyrannis gameplay będzie zapewne podobny do tego znanego dotąd, po wprowadzeniu poprzednich dodatków, z których 9 uznaje się za oficjalne (zobacz więc w sieci EVE Online download gameplay). Zasadniczą zmianą ma być możliwość gromadzenia zasobów na wszystkich planetach wirtualnego świata oraz drobne usprawnienia jakości rozgrywki. Walka na powierzchni planet natomiast ma być wprowadzona dopiero w kolejnym dodatku.

EVE Online to gra online, w której kierujemy kosmiczną flotą w świecie podzielonym na strefy wpływów kilku potężnych przeciwników. Zaczynając od pojedynczego statku kosmicznego, gracz stopniowo rozbudowuje swoją flotyllę, określając przy tym jej specjalizacje, jak również rozwijając samą postać, której działaniami kierujemy, również wtedy, gdy nie jesteśmy zalogowani na serwerze. Wraz z innymi graczami handlujemy, rozmawiamy i walczymy w rozległej przestrzeni kosmicznej wirtualnego wszechświata składającego się z dziesiątków tysięcy planet. Niezwykle ciekawy jest też system ekonomiczny, który działa w EVE Online na zasadzie free trade, wolnego handlu, który nie został wprowadzony w tak liberalnej, czy libertariańskiej wersji w żadnym z większych państw współczesnego świata, tu natomiast obowiązuje w całym wirtualnym wszechświecie. Sami więc tworzymy, wymieniamy, sprzedajemy i kupujemy przedmioty potrzebne do realizacji postawionych sobie celów. Aby poznać bliżej rzeczywistość EVE Online, pobierz program instalacyjny z sieci już teraz. Niestety raczej nie mamy co liczyć na tłumaczące EVE Online spolszczenie.

Wszystkie dodatki w świecie EVE Online są za darmo, nie inaczej będzie więc i z Tyrannis. Sam system EVE Online darmowy jednak nie jest, istnieje za to periodyczny abonament, który musimy opłacać, aby móc uczestniczyć w rozgrywce. Nie ukazał się jeszcze prezentujący EVE Online: Tyrannis trailer, ale zapewne przy premierze dodatku będzie można go znaleźć w sieci. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EVE Online: TyrannisMMOG - Pozostałe