Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Entropia Universe

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Mindark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2009
Rozmiar: 4,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 441

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Entropia Universe

512MB RAM

CPU 1.7GHz

GeForce 6000 / Radeon R300 (96xx)

3GB wolnej przestrzeni na HDD

DirectX 9.0c

Szerokopasmowe łącze internetowe.

Opis - Entropia Universe
Entropia Universe to gra online łącząca w sobie elementy strategii, RPG, FPS i innych rodzajów gier. Rzeczywistość w niej przedstawiona opiera się na wirtualnym systemie ekonomicznym i społecznym, z własną walutą PED (Project Entropia Dollars – jako że gra początkowo nazywała się Project Entropia). Entropia zasłynęła w 2004 r. i została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, gdy pewien Australijczyk kupił wirtualną wyspę za niemal 30 tysięcy dolarów amerykańskich, a rok po nim inny gracz kupił wirtualną stację kosmiczną za 100 tys. USD! Mimo tego gra jest darmowa i połączyła już prawie milion użytkowników z całego świata. Możliwość Twojej postaci (avatara) w grze są niemal nieograniczone, a przynajmniej zależne w dużej mierze od Twojej wyobraźni – oddano Ci do dyspozycji jako jednemu z wielu użytkowników cały wirtualny świat (obecnie Planet Calypso, a niedługo także kolejne planety). Niemałą częścią rozgrywki będzie jednak walka.

Choć gra nie jest dostępna w polskiej wersji, zdobyła sobie dużą popularność wśród polskich graczy. Zarejestruj się i ściągnij najnowszą wersję klienta Entropia Unvierse za darmo, by przekonać się, dlaczego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Entropia UniverseMMOG - Pozostałe