Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drift City

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: NPluto Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 710 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 2740

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Drift City

  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graf. GeForce 4 64MB
  • 1 GB HDD
Opis - Drift City

Pobierz darmowego klienta wyścigowej gry sieciowej Drift City!

Drift City to sieciowa gra wyścigowa, w której przenosimy się w niedaleką przyszłość, kiedy to wyczerpały się zasoby ropy. Jednak na pewnej wyspie odkryto Mittron. To paliwo pozwala samochodom jeździć dłużej, szybciej i mniej zanieczyszczać środowisko. Jednak rząd wyspy nie jest zbyt chętny do dzielenia się ze światem swym odkryciem. Pojawiają sie więc na niej samochody HUV, które terroryzują ulice. Pobierz darmowego klienta gry i zasiądź za kierownica, polując na intruzów!

Drift City to dynamiczna gra, w której musisz wykazać się refleksem oraz techniką jazdy. Jest to połączenie gry wyścigowej z elementami zaczerpniętymi z gier fabularnych, gdzie rozwijasz swą postać, wykonujesz kolejne misje lub bierzesz udział w radosnej samochodowej rozwałce w Battle Zone. Poprzez czyny udział w życiu wyspy zdobywasz cenne doświadczenie i pieniądze, za które możesz dokonywać tuningu swego wozu, czyniąc go jeszcze bardziej sprawnym i groźniejszym dla oponentów.

Pobierz darmowego klienta gry i ruszaj do akcji! Czekają na Ciebie cztery duże miasta, gdzie możesz przetestować swój czas reakcji oraz umiejętności. Gra jest w pełni darmowa, wystarczy tylko zarejestrować się i w pełni trójwymiarowe trasy stoją przed Tobą otworem!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Drift City

dodał: ~Duszek <3 ;D , 16.09.2011

licencja freeware jest lepsza niż demo?

MMOG - Pozostałe