Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dreamlords - The Reawakening 1.4.4.

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Lockpick Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2009
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 591

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dreamlords - The Reawakening

Dreamlords to sieciowa gra RTS, w której wcielamy się w przywódcę jednej z trzech ras – Thule, Covenant lub Nihilim. Za pomocą przeglądarki rozbudowujemy nasze imperium, zaś bitwy toczymy na planszy trójwymiarowej w czasie rzeczywistym. Naszymi przeciwnikami są potwory zamieszkujące świat latających wysp – Patrię. Każda z wysp podzielona jest na rejony, które stopniowo podbijamy, nabywając doświadczenia, zyskując surowce i użyteczne przedmioty. Możemy również walczyć z innymi graczami w trybie PvP. Żywi wojownicy jednoczą się w gildiach, które walczą z konkurencyjnymi. Ponadto od czasu do czasu pojawiają się w grze wydarzenia losowe – jak niespodziewane ataki niespotykanych normalnie bestii czy też questy polegające na wykonaniu określonych zadań. Oprócz tego rozwijamy drzewka umiejętności i magii, co daje nam wymierne efekty we postaci coraz to lepszych czarów i jednostek. Nasz przywódca walczy osobiście na polu bitwy i od jego działań często zależy sukces lub porażka całej armii.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dreamlords - The ReawakeningMMOG - Pozostałe