Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Doberman - Nowa Krew

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: LEONIZER
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 513

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Doberman - Nowa Krew

Doberman – Nowa Krew to gra akcji polskiej produkcji na przeglądarki WWW skierowana do mężczyzn szukających mocnych wrażeń (tylko dla dorosłych!). Wcielasz się tu w rolę postaci ze świata przestępczego, która próbuje odbudować swoją reputację w mieście i którą rozwijasz na wzór RPG, podobnie jak w erpegach będziesz miał też misje do wykonania.. Aby to mogło się udać, czeka Cię nie tylko wiele nielegalnych wyścigów rodem z Szybkich i Wściekłych, ale też kradzieże, czy porwania.

Na start mamy do wyboru 4 typy postaci: Złodziej Samochodów, Kieszonkowiec, Płatny Zabójca i Podrywacz. Ten ostatni podnosi nam w grze cechę Prezencja związaną ze zdolnością Podrywanie, istotną o tyle, że mamy w Dobermanie właśnie możliwość podrywania dziewczyn (jest nawet ranking na stronie!).

Najlepiej zacząć od dyskoteki, skąd zabierasz dziewczynę do auta i możesz zapraszać ją do różnych miejsc, później postaraj się o nią zadbać przez następne dni, a w końcu wskoczy Ci do łóżka, gdy poziom znajomości osiągnie odpowiednią liczbę punktów. Samochody to kolejna ważna sprawa w Dobermanie. Możesz swobodnie jeździć po całym wirtualnym świecie i, jak na kasiastego gangstera przystało, kupować nowe auta i tuningować je. Na jeżdżeniu i podrywaniu sprawa się nie kończy, świat gangstera nie jest łatwy, co chwilę będziesz musiał z kimś walczyć, niekoniecznie na pięści, raczej z uzi, w systemie turowym. Po drodze odwiedzisz liczne knajpy, kluby, złomowiska, salony samochodowe, centra handlowe, czy wreszcie komisariat policji. Gra rozwijana jest na zasadzie modułów, więc co jakiś czas pojawiają się w niej nowe możliwości.

Sama rejestracja jest darmowa, ale za grę musimy zapłacić symboliczną kwotę 6zł miesięcznie, co nie przeszkadza licznym fanom nieustannie poruszać się po jej świecie. Zarejestruj się za darmo i zobacz Dobermana w akcji:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Doberman - Nowa KrewMMOG - Pozostałe