Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deepolis

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Bigpoint GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Deepolis
­­

Deepolis to gra internetowa, która pozwala graczom na przeniesienie się w przyszłość, gdzie ludzkość została zepchnięta do głębin oceanicznych. Otocznie i fabuła gry może niektórym, zwłaszcza starszym graczom przypominać bardzo popularny w latach 90tych serial telewizyjny SeaQuest, w którym ludzkość skolonizowała głębiny morskie i przeniosła się pod powierzchnię wody. Tym razem gra Deepolis pozwala na wniknięcie w wirtualny świat głębin oceanów i wybór jednej z trzech dostępnych frakcji, a są nimi Nauci, Jafnarzy, oraz Scjonowie.

­

Deepolis to typowa gra przeglądarkowa nastawiona na rozgrywkę online. Wielkim plusem tego tytułu jest fakt, że w grze nie operujemy tylko zestawem danych w postaci statystyk i tabel tekstowych, ale realnie kierujemy losami naszego bohatera i jego pojazdu. W grze zaczynamy jako kapitan podwodnego pojazdu, a naszym zadaniem jest przetrwanie w niebezpiecznym świecie Deepolis. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą klawiatury oraz myszki, dzięki którym regulujemy prędkość naszego pojazdu, bądź operujemy uzbrojeniem. Gra oferuje graczom szereg misji, których wykonanie owocuje oczywiście zmianą naszych statystyk na bardziej korzystne. Większy poziom doświadczenia, wraz ze sporą liczbą gotówki pozwala nam na przejście kolejnych etapów gry. Za zarobione pieniądze możemy zakupić nowe pojazdy oraz zmieniać uzbrojenie. Oczywiście Deepolis to gra online, w której oprócz wirtualnych – komputerowych rywali możemy spotkać również innych graczy z całego świata z którymi oprócz walki możemy nawiązać sojusze. Komunikowanie się z żywymi graczami jest bardzo proste, a możliwość tworzenia klanów to jedna z najlepszych zalet tej gry.

­

Aby zagrać w tą grę wystarczy wejść na stronę www.deepolis.com i się zarejestrować. W Deepolis można grać za darmo, a wspomniana rejestracja to jedyny wymóg jaki gracz musi spełnić. Oczywiście gra ta jest w całości po polsku, ale dzięki licznym dodatkowym wersjom językowym tej gry pozwala ona na grę także ludziom z zagranicy. W sumie w Deepolis dostępnych jest 18 wersji językowych ! Według danych ze strony gry, Deepolis może pochwalić się liczbą ok. 1,5 miliona zarejestrowanych graczy co zapewni temu tytułowi długą żywotność.

­

Jeśli chodzi o rozgrywkę to od decyzji gracza zależy czy stanie się on podwodnym kupcem, piratem, a może obojgiem naraz. Oprócz wspomnianej wcześniej walki Deepolis umożliwia graczom handel zdobytymi, bądź znalezionymi towarami w różnych podwodnych miejscach jak choćby licznych miastach. Dzięki handlowi gracz w łatwiejszy sposób może wspiąć się na kolejne szczeble podwodnej hierarchii. Zagraj więc w Deepolis i poznaj podwodny świat tej gry. Zobacz inne gry z kategori MMOG.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deepolis

dodał: patrix498 , 15.04.2010

tego sie nie pobier wczodzisz na strone producenta i grasz tak jak Dark Orbit

dodał: ~gjeniek2 , 03.04.2010

Jak się pobiera??????????????????????????????????????????????????????\n

MMOG - Pozostałe