Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deco Online

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: JOYMAX Interactive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 625 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 498

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Deco Online

Wymagania minimalne:

Pentium III 733MHz

256MB RAM

2GB na HDD

karta graficzna 64MB

Opis - Deco Online

Deco Online to darmowa gra MMO stworzona w konwencji japońskiego komiksu manga, w której stajemy po jednej ze stron konfliktu między Millena a Rain. Pierwsi żyją w dżungli i dają nam do wyboru postać rycerza lub łucznika, drudzy natomiast zamieszkują góry i oferują profesje maga lub szamana. W grze zastosowano innowacyjny system rozwoju postaci z dziesiątkami umiejętności do wyboru. Walki uwzględniają system ciosów „combo” przy użyciu odpowiednich skrótów klawiaturowych. Przy wyborze większości klas postaci konieczna będzie współpraca z innym graczem, dzięki czemu będziecie mogli uzupełniać swoje umiejętności. Jedną z powszechnie używanych zdolności jest „Kontrola Oddechu”, pozwalająca na regenerację postaci, również w niebezpiecznym terenie, gdzie teoretycznie nie możemy udać się na spoczynek. Zarówno Millena, jak i Rain mogą rozwijać liczne umiejętności ofensywne i defensywne, które do pewnego stopnia pokrywają się między obiema nacjami. W­ Deco Online dostępna jest również bardzo duża liczba przedmiotów, na które możemy natrafić w czasie wędrówek po komiksowym świecie.

Zobacz postać łucznika Millena w grze Deco Online na filmie:

Pobierz Deco Online za darmo korzystając z linka na naszej stronie:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Deco OnlineMMOG - Pozostałe