Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Orbit

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Bigpoint
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2009
Rozmiar: 0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1950

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dark Orbit

Dark Orbit to jedna z najlepszych gier akcji na przeglądarkę! Do grania w nią potrzebujesz tylko zarejestrować się - nie ma tu klientów ani żadnych dodatkowych programów.

W Dark Orbit możesz dołączyć do jednej z trzech firm, które walczą o władzę we Wszechświecie. Gdy dołączysz do jednej z nich, będziesz walczył w jej imieniu w kosmosie, nadto Twoim zadaniem jest odkrywanie nowych światów. Od czasu do czasu zdarzy Ci się napotkać przedstawicieli obcych cywilizacji - kim oni są...?

W Dark Orbit decydujesz o wyposażeniu swego statku kosmicznego - możesz go uzbrajać w zależności od ilości posiadanych pieniędzy. Im więcej grasz i wygrywasz, tym więcej zarabiasz. Aby zacząć zarabiać, zarejestruj się na stronie gry i ruszaj do akcji!




Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dark Orbit

dodał: ~http://alltimetop.pl/forum/Dark- , 29.07.2010

Jesteś w klanie, może chcesz założyć? Zrób to za darmo

MMOG - Pozostałe