Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CrossFire (FPS)

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Neowiz Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 1,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3972

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - CrossFire (FPS)

Wymagania minimalne:

Pentium IV 1,5GHz

512MB RAM

GeForce 5600

1.2GB na HDD

DirectX 9.0c

Łącze szerokopasmowe

Opis - CrossFire (FPS)

CrossFire to jedna z popularnych ostatnio gier MMOFPS, które zazwyczaj są połączeniem tradycyjnych strzelanek FPS z elementami RPG. Tak też jest w przypadku CrossFire, w którym nasza postać może osiągać kolejne poziomy i gromadzić GP na wykupienie kolejnych udoskonaleń. Dostępne są cztery podstawowe tryby gry, każdy z własnym zestawem map – są to Team Death Match, Search & Destroy (rozgrywka polega na podłożeniu bomby przez jedną i próbie znalezienia i rozbrojenia jej przez drugą drużynę), Elimination (podobne do Death Match, z określoną liczbą rund), Ghost Mode (skrytobójcy zaopatrzeni tylko w noże muszą podłożyć bombę niezauważeni). Punkty doświadczenia zdobyte po każdym rozegranym meczu pozwalają nam na dostęp do nowych broni, które kupujemy za GP. Do wyboru mamy 4 typy postaci i jednocześnie ich przynależności do światowych grup „do zadań specjalnych”: rosyjskie OMOH, „Czarne Berety”, a przy tym bezlitośni mafijni egzekutorzy, brytyjscy elitarni spadochroniarze z SAS, brytyjska jednostka antyterrorystyczna SPOP (tu w grze postać kobieca!) i wreszcie znany amerykański SWAT.

Gry nie należy mylić z MMORPG o tej samej nazwie (ostatnio dostępnej również pod Windows).

Pobierz klienta gry CrossFire za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CrossFire (FPS)

dodał: ~Ghost , 07.02.2012

Fajna gierka.Polecam.

dodał: ~XXX , 07.09.2010

lepsze od cs chociaz mniej w to gra

dodał: ~hulk.pl , 08.08.2010

bully jaką masz range\n

MMOG - Pozostałe