Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CrimeCraft

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Vogster Entertainment, LLC
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - CrimeCraft

­

Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Opis - CrimeCraft
­

Crimecraft to najnowsza propozycja od firmy THQ Inc., która może sporo namieszać na rynku gier MMOG. Tworzeniem gry zajmuje się studio Vogster Entertainment i według ujawnionych informacji można oczekiwać ciekawej i dopracowanej gry. Data premiery Crimecraft została wyznaczona na sierpień 2009 roku i ponieważ prace nad grą są już na ukończeniu to termin ten wydaje się ostatecznym. Także jeszcze przed końcem wakacji gracze będą mogli pozwolić sobie na download Crimecraft.

­

Po raz pierwszy zapowiedź Crimecraft ukazała się w 2008 roku i od tego czasu twórcy zdążyli ujawnić już sporo informacji odnośnie gry. Crimecraft przypomina rozgrywką serię GTA i przenosi gracza do miasta Sunrise City, gdzie zawodnik będzie musiał zdecydować, którą z dróg obrać, by skorzystać na tym najlepiej. Gra pozwala na wybranie jednej z trzech „ścieżek” rozgrywki, z których dwie są sobie kompletnie przeciwstawne, a jedna jest częściowo obojętna. Gracz może wcielić się zatem w pospolitego gangstera, który w miarę rozwoju akcji zwiększa swoją pozycję w mieście; stróża prawa, którego zadaniem jest walka z przestępczością, oraz biznesmena, który obracając się w kręgach finansowych może mieć duży wpływ na miasto. Cieszy fakt, że nie tylko planowane jest wydanie Crimecraft na PC, ale również na konsole PS3 i Xbox 360, dzięki czemu więcej graczy będzie mogło w nią zagrać. Co wyróżnia tą grę od serii GTA to oczywiście rozgrywka online, która w Crimecraft ma stać na bardzo wysokim poziomie i być zróżnicowana, podobnie zresztą jak i same questy. Warto obejrzeć trailer z Crimecraft, który prezentuje brutalny świat gry, oraz samą rozgrywkę. Można go obejrzeć na naszej stronie.

­

Crimecraft ma pozwolić graczom na grupowe działanie, także będzie możliwe tworzenie np. gangów, które mają być odpowiednikiem klanów, czy gildii znanych z gier MMORPG. Według twórców tworzone przez graczy postacie mają być różnorodne, ze względu na sporą możliwość edycji wyglądu, czy choćby ubrań. Również liczba broni w grze jest całkiem spora, a gracze będą mieli również możliwość przejęcia arsenału pokonanego przeciwnika. Patrząc na screenshots z Crimecraft, od razu można zauważyć piękną grafikę jak na grę online. Dzieje się tak, dzięki użyciu bardzo dobrego silnika graficznego Unreal Engine 3, który pozwala na osiągnięcie pięknych efektów wizualnych. By je zobaczyć warto również obejrzeć nie tylko trailer gry Crimecraft, ale i gameplay z Crimecraft, który jest również dostępny w naszym serwisie.

­

Testy beta Crimecraft trwają już od dłuższego czasu, a są do nich dopuszczeni tylko wybrani gracze, którzy zarejestrowali się w odpowiednim czasie na oficjalnej stronie gry. Crimecraft będąc połączeniem strzelanki z widokiem TPP, oraz gry MMORPG ma szansę spodobać się graczom i stać się hitem, dlatego warto poczekać na jego oficjalną premierę. W między czasie zapraszamy do innych obejrzenia innych gier z kategorii MMOG.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CrimeCraftMMOG - Pozostałe