Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black Prophecy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Reakktor Media
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Black Prophecy
Black Prophecy to gra online, w której przenosimy się w realia kosmiczne. Mamy XXVI wiek i ludzkość podzieloną na dwie frakcje – prawdziwych ludzi oraz ulepszonych cybernetycznie Tyi i Genides. Pojawia się jednak wspólny wróg – starożytna rasa z głębin Galaktyki, która nie ma zamiaru wpuszczać przedstawicieli ludzkości na swoje terytoria. Nie trudno więc zgadnąć, że w Black Prophecy będziemy toczyć liczne boje w kosmosie.

Jak i inne gry sci fi tego typu, tak i Black Prophecy online składa się z szeregu misji do wykonania. Można grać samemu, jednak większe korzyści daje przystąpienie do któregoś z licznych klanów. Co ważne – działania klanów mają realny wpływ na całokształt świata gry, wiec każdy gracz może mieć pośrednio lub bezpośrednio wpływ na los innych! A w dodatku za te wspaniałe przygody nie zapłacimy ani gorsza, bowiem Black Prophecy jest za darmo. Wszystko, co należy zrobić, aby dołączyć do ludzkości w XXVI wieku, to rejestracja na stronie i pobranie klienta. Download Black Prophecy nie wiąże sie również z żadnymi opłatami.

A jak prezentuje się gameplay tego tytułu? Można sprawdzić to, oglądając filmik zamieszczony na sąsiedniej stronie naszego portalu. Zapraszamy do obejrzenia. A przy tym opisie znajduje się galeria pokazująca sceny z gry – polecamy ją każdemu miłośnikowi s-f, ponieważ wszystkie te obrazki świetnie nadają się na tapety. Black Prophecy wydano na PC. Nie jest planowana edycja tego tytułu na konsole.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black ProphecyMMOG - Pozostałe