Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battleswarm: Field of Honor

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Gameworld Tech
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 745

Brak

Wymagania sprzętowe - Battleswarm: Field of Honor

Pentium 4 2.2GHz, 1GB RAM, karta graficzna 64MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza), 1.5GB miejsca na HDD

Opis - Battleswarm: Field of Honor


Battleswarm: Field of Honor to gra online, w której sam możesz wybrać sposób rozgrywki w zależności od strony futurystycznego konfliktu (by poznać jego szczegóły, wejdź na Battleswarm: Field of Honor official site). Jest to świeży produkt, który ujrzał światło dzienne 19 listopada 2009 r. W Battleswarm: Field of Honor online możesz więc wcielić się w uzbrojonych po zęby żołnierzy przyszłości dziesiątkujących szeregi Obcych na wzór typowej strzelanki FPS (zobacz na filmie gameplay z Battleswarm: Field of Honor free – wystarczy kliknąć na link po prawej stronie lub wyszukać w sieci Battleswarm: Field of Honor download trailer) – a właściwie również w widoku TPS. Możesz też zagrać dowódcą Obcych i poprowadzić ich szeregi ku zwycięstwu w trybie strategii RTS. Niestety nie jest dostępne Battleswarm: Field of Honor po polsku ze względu na internetowy charakter gry, opisany dokładnie na Battleswarm: Field of Honor website (zachęcamy do wizyty).

W Battleswarm: Field of Honor multiplayer game jako ludzcy żołnierze mamy do dyspozycji nowoczesne, ciekawie zaprojektowane przez twórców gry uzbrojenie, zawierające wiele ładunków wybuchowych, co czyni grę miłą dla oka (chyba że ktoś nie lubi w strzelankach ciągłych rozświetlających pole walki wybuchów). Zarówno tryb strzelanki, jak i strategii wymaga od gracza myślenia, tj. pewnego szczególnego sprytu zmierzającego do przechytrzenia obdarzonego zaawansowaną sztuczną inteligencją przeciwnika.

Choć Battleswarm: Field of Honor pl nie jest dostępne, angielska wersja powinna dobrze się przyjąć na naszym rynku, jako że gra nie opiera się na tekście, czy dialogach w ogóle. Jeśli więc wiesz, na czym polega strzelanka lub strategia, najnowszy Battleswarm powinien sprawić Ci frajdę niezależnie od zdolności językowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battleswarm: Field of HonorMMOG - Pozostałe