Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlestar Galactica Online

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Artplant
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica Online to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników popularnego serialu science-fiction. Jest to wirtualna adaptacja, którą opracowano jako tytuł mmo w przeglądarce internetowej. Jeśli ktoś nie zna tego serialu, być może zainteresuje go fabuła. Mamy tu odległą przyszłość, w której ludzkość skolonizowała dwanaście planet. Niestety, zaprojektowane do pomocy ludziom Cylony zbuntowały się i po wyniszczającej wojnie zniknęły na kilak dekad. Niespodziewanie powróciły, a z nimi wojna, która wyniszczyła rasę ludzką.

Ocaleli stworzyli wielką flotę, której celem jest dotarcie do opuszczonej Ziemi i odbudowa cywilizacji. Niestety, nie będzie to łatwe zadanie. A w samej grze możemy stanąć zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Każdy wiec może zdecydować, czy chce pomóc ludziom, czy też stanąć po stronie ich prześladowców. Niezależnie od wyboru sterujemy statkami bojowymi, zaś misje polegają głównie na toczeniu bitew z przeciwnikami. Battlestar Galactica Online będzie tytułem całkowicie darmowym, zaś jedynymi wymaganiami przeglądarka internetowa. W grze ma się jednak pojawić system mikropłatności, dzięki któremu każdy będzie mógł nabyć ulepszenia czy też dodatkowe atuty.

Na sąsiednich stronach znajduje się zarówno gameplay, jak też i trailer Battlestar Galactica Online. Można zobaczyć dzięki tym materiałom wideo, jak prezentuje się rozgrywka. W porównaniu z dość ubogimi graficznie grami przeglądarkowymi, Battlestar Galactica Online wyróżnia się zdecydowania na plus. Planowany start pełnej wersji gry przewidziano na maj 2011. Co warto dodać, będzie też polska edycja Battlestar Galactica Online. Dzięki temu nie jest potrzebna znajomość języka angielskiego, aby dobrze się bawić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlestar Galactica OnlineMMOG - Pozostałe