Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto Assault

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Net Devi
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Auto Assault

  • Procesor: Pentium 4 2.5 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256MB (GeForce 5950 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
Opis - Auto Assault
Auto Assault to osadzona w futurystycznym, post apokaliptycznym świecie gra MMO łącząca w sobie elementy cRPG i gry samochodowej. Estetyka  świata gry utrzymana jest w konwencji znanej z serii filmów Mad Max. W grze Auto Assault naprzeciwko siebie stają trzy frakcje - rasy: ludzie, którym udało się uniknąć post unklearnej mutacji; mutanci, których zarówno ciała jak i umysłu zostały zdeformowane - obecnie przypominają ogarniętych rządzą  mordu zombie - znanych z filmów grozy. Trzecia rasa to tajemniczy Biomekowie prawdopodobnie przybysze z kosmosu. Postać gracza jest samotnym nomadem przemierzającym nuklearne pustynie w swoim specjalnie przygotowanym pojeździe. Korzystać możemy tu z samochodów, motocykli i nawet czołgów. Co więcej każdy z pojazdów możemy dowolnie modyfikować i przystosować do naszych potrzeb, a z postępem rozgrywki rozbudować lub wymienić na lepszy.­ Dzięki zastosowaniu systemu Havoc 2 możliwość interakcji ze światem gry jest niemal nieograniczona, natomiast modułowa konstrukcja poszczególnych elementów zapewnie dużą niepowtarzalność jego elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Auto AssaultMMOG - Pozostałe