Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Astronaut: Moon, Mars and Beyond

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Virtual Heroes
Data dodania: 28.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Astronaut: Moon, Mars and Beyond

Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: stałe połączenie z Internetem
Opis - Astronaut: Moon, Mars and Beyond
Gra Astronaut: Moon, Mars and Beyond to nadchodząca pozycja z gatunku mmo, która jednak zdecydowanie będzie wyróżniać się od innych tego typu produkcji. Jest to tytuł opracowany na zlecenie NASA i jej przy pomocy, zaś jego celem jest umożliwienie każdemu wcielenia się w rolę astronauty wyruszającego z misją w kosmos. Premiera gry zapowiedziana jest na ten rok, znane są także wymagania Astronaut: Moon, Mars and Beyond, a galeria przy tej zapowiedzi prezentuje ujawnione screenshoty z rozgrywki.

Wiadomo, że ukaże się edycja Astronaut: Moon, Mars and Beyond tylko na PC. Tak wiec siedząc przed monitorem komputera będziemy mogli wyruszyć na misje na Księżycu, Marsie, a także innych planetach Układu Słonecznego. Nie ma tu jednak żadnego strzelania czy też walk z potworami z kosmosu. Gameplay Astronaut: Moon, Mars and Beyond to eksploracja obcych globów, używanie robotów terenowych, zbieranie próbek i danych oraz zakładanie kosmicznych baz. Nie został póki co opublikowany żaden trailer tej produkcji, jednak możemy spodziewać się podobieństw do innej gry NASA – Moonbase Alpha (opis na osobnej stronie naszego portalu).

Nie wiadomo, czy zostanie opublikowana wersja Astronaut: Moon, Mars and Beyond pl, nie wiadomo także, czy tytuł ten będzie płatny. Te informacje powinny przynieść kolejne miesiące. Miejmy jednak nadzieję, że ewentualny abonament będzie niski – z pewnością każdy chciałby poczuć się jak prawdziwy kosmonauta i choćby wirtualnie odcisnąć stopę na powierzchni obcego globu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Astronaut: Moon, Mars and BeyondMMOG - Pozostałe