Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

America’s Army

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: US Army
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - America’s Army

Wymagania minimalne:

Karta graficzna: 128MB z obsługą transformacji i oświetlenia

CPU: 2.4GHz

RAM: 512MB

HDD: 3,5GB wolnejprzestrzeni

DirectX 9.0 i zgodna z nim karta dźwiękowa

Łącze internetowe

Opis - America’s Army

America's Army: Special Forces to darmowa gra MMOFPS 3D stworzona przez dość nietypowego producenta, mianowicie wojsko USA (US Army). Dopracowana audio-wizualna strona gry pozwala na realistyczne wcielenie się w rolę amerykańskiego żołnierza. Po odbyciu treningu ruszamy do walki i wypełniania kolejnych misji w trybie multi-player, razem z ok. 10 mln zarejestrowanych graczy, co czyni America's Army jedną z najpopularniejszych gier MMO. W obecnej wersji pełna nazwa gry to America's Army: Special Forces, ale zawiera ona także całość poprzedniej wersji, America's Army: Operations.

Pobierz instalator sieciowy (deploy) gry America’s Army: Special za darmo:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: America’s Army

dodał: ~tt , 04.11.2010

fajna gra

MMOG - Pozostałe