Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alaunt Online

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Alaunt
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 572

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Alaunt Online


Opis - Alaunt Online

Alaunt Online to darmowa gra MMO na przeglądarkę osadzona w średniowiecznym świecie fantasy, będąca połączeniem RPG, strategii turowej i RTS. Do gry wystarczą Ci przeglądarka WWW i trochę cierpliwości, jako że Twoim zadaniem będzie głównie zarządzanie miastem, zdobywanie surowców, a wreszcie przygotowanie armii i działania militarne w systemie walki czasu rzeczywistego. Przy tworzeniu postaci mamy do wyboru trzy rasy: Ludzi, Elfów i Nieumarłych, ale w grze występują również inne rasy, w tym Krasnoludy i Orki.

[27.05.2009: chwilowo strona producenta nie działa, klikajcie w link cierpliwie, niedługo wszystko powinno wrócić do normy]Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Alaunt OnlineMMOG - Pozostałe