Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Air Rivals

Kategoria: MMOG - Pozostałe
Producent: Gameforge 4D
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 2074

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Air Rivals

Wymagania minimalne:

CPU: Pentium3 1GHz

RAM: 512MB

Karta graficzna: 32MB

DirectX 9.0

Opis - Air Rivals
­

Air Rivals to darmowa MMOG będąca połączeniem gry akcji i symulatora lotu, osadzona w świecie sci-fi, w którym przemierzamy przestrzeń powietrzną, czy raczej atmosferę niezliczonych planet. Nie musisz być doświadczonym pilotem, żeby spróbować w niej swoich sił, sterowalny myszą interfejs jest przyjazny nowym graczom. Oprócz samego lotu mamy możliwość skorzystania z zaawansowanych broni, w które wyposażone są nasze pojazdy. System dwóch nacji, ich rozwoju i wojen przypomina nieco gry RPG. W Air Rivals będziesz musiał walczyć nie tylko z innymi pojazdami, ale też z licznymi potworami spotykanymi na mniej lub bardziej gościnnych planetach.

Zobacz trailer gry:

­

Pobierz klienta online darmowej gry Air Rivals klikając na poniższy link:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Air RivalsMMOG - Pozostałe