Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zelda Forever 1.0

Kategoria: Logiczne
Producent: Buziol Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2009
Rozmiar: 27 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1107

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Zelda Forever

  • ­30 M­b HDD,
  • 64 Mb RAM­­
­­­
Opis - Zelda Forever
­Słyszałeś zapewne o The Legend of Zelda – kultowej serii gier konsolowych, stworzonych pr­zez Nintendo - a czy znasz już Zelda Forever? Teraz w naszym serwisie darmowy download Zelda Forever na twój komputer. Tw­órcą gry jest firma Buziol Games.­

Darmowa Zelda Forever to wyjątkowa gra logiczna z elementami przygodowymi, utrzymana w klimacie wspomnianej serii The Legend of Zelda. Nasz odważny bohater, mały elf Link, ma za zadanie obronić piękną księżniczkę Zeldę i jej królestwo. Zły duch przybywa na ich planetę - chce zakłócić spokój i harmonię tego wyjątkowego miejsca. Pobierz najnowsza Zelda Forever za darmo w naszym serwisie i pomóż Link’owi obudzić drzemiące w nim siły, aby uchronić magiczną krainę przed zagładą. Wkraczając w świat gry pamiętaj, że wszystko jest tutaj możliwe.

Podróżując po krainie Zelda Forever (pobierz za darmo) musisz niszczyć napotkanych po drodze przeciwników. W produkcji firmy Buziol Games podstawą rozgrywki jest jednak twoje logiczne myślenie i inteligencja – tylko w przemyślany i sprytny sposób możesz rozwiązać zagadki w 100 procentach. Darmowa Zelda Forever nie ma skomplikowanych opcji, są tylko trudne zadania. Przesuń lub popchnij klocki w kierunku wody. Znajdź sposób na okrycie potrzebnych ci bloków; dobrze jest zrobić to na początku danego poziomu, kiedy możesz jeszcze wybrać właściwe rozwiązanie.

Wybierz download Zelda Forever - możesz odkryć sekretne mapy i niebanalne wyjścia z sytuacji oraz trudne do znalezienia drogi. Wszystko zależy od Ciebie i twoich zdolności. Ponad 100 kolorowych poziomów, ogromny świat gry, ciekawe zagadki, sekrety do odkrycia­ oraz wpadająca w ucho muzyka gwarantują wiele godzin dobrej zabawy. Gra ze studia Buziol Games zapewni ci ciekawą rozrywkę wymagającą myślenia – download Zelda Forever za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zelda ForeverLogiczne