Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zaczarowane Królestwo: Przygoda Elizy

Kategoria: Logiczne
Producent: Alawar Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.02.2011
Rozmiar: 41.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 572

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Zaczarowane Królestwo: Przygoda Elizy
Zaczarowane Królestwo: Przygoda Elizy to gra logiczna z gatunku „dopasuj 3”. Jest to pozycja przeznaczona zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Oczywiście dopasowywanie trzech takich samych przedmiotów ma swój sens. Fabuła gry Zaczarowane Królestwo: Przygoda Elizy opowiada o młodej dziewczynie, która nieoczekiwanie dowiaduje się, że wybrano ją na następczynię trony pewnego bajkowego królestwa. Wszystkie misje, jakie wykonujemy podczas gry, mają być testem jej królewskich cech – spostrzegawczości, mądrości, itp. Na drodze bohaterki staną między innymi wiedźma i przerażający smok. Nie zabraknie także dość zaskakujących przeciwników, na przykład gigantycznych roślin.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zaczarowane Królestwo: Przygoda ElizyLogiczne