Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Goo 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Logiczne
Producent: 2D Boy
Data dodania: 16.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - World of Goo 2
Wydany w 2008 World of Goo okazał się strzałem w dziesiątkę. Ta wciągająca gra logiczna, w której pomagaliśmy ruchliwym kulkom tworzyć konstrukcje sięgające rur, została świetnie przyjęta zarówno przez recenzentów, jak też graczy. Nic więc dziwnego, że pojawiły się informacje o World of Goo 2. Niestety, jak się okazało, fani gry wykonali swoją modyfikację – dodatkowe plansze, etc. – którą nazwali w ten sposób. Przez jakiś czas istniała nawet w sieci oficjalna strona WoG 2. Została ona zamknięta po protestach twórców oryginału, czyli niezależnego studia 2D Boy. Czy czeka nas więc kiedykolwiek premiera World of Goo 2?

W tym momencie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. W wywiadzie udzielonym portalowi Big Download jeden z twórców przeboju powiedział tajemniczo, że nad czymś pracują, lecz nie zdradził nad czym. Póki co skupiono się na wydaniu konwersji gry na iPada – premiera 16 XII 2010 oraz wydawaniu uaktualnień do gry. Miejmy jednak nadzieję, że kontynuacja gry pojawi się za jakiś czas – po dzień dzisiejszy wielu fanów WoG spędza długie godziny na konstruowaniu z kulek budowli i bawi się przy tym znakomicie. A może 2D Boy zaskoczy nas czymś jeszcze ciekawszym?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Goo 2

dodał: ~koko , 19.08.2014

fajna ta gra

Logiczne