Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World of Goo

Kategoria: Logiczne
Producent: 2D Boy
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 32 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8926

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - World of Goo

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
Opis - World of Goo
World of goo

World of Goo to gra logiczna, która z miejsca znalazła sobie uznanie wśród graczy na całym świecie. Nic zresztą dziwnego, bowiem takiej oryginalnej zabawy już dawno nie widziano. Jeżeli chcesz się przekonać, na czym polega jej fenomen, pobierz World of Goo w wersji demonstracyjnej.

World of Goo daje Ci władzę nad lepkimi kulami, będącymi żywymi istotami. Możesz z nich budować konstrukcje, aby dotarły do wyjścia. Wbrew pozorom, nie jest to łatwe zadanie. Czasem droga wiedzie w dół, czasem do góry, a czasem musisz tworzyć konstrukcje nad przepaściami. Masz ograniczoną liczbę kulek, więc używaj ich rozsądnie – nie możesz cofać ruchów!

Demo World of Goo dostępne jest w wersji angielskiej, jednak możesz nabyć pełną wersję gry World of Goo po polsku. Oczywiście nie jest ona dostępna za darmo. World of Goo pl zostało wydane przez City Interactive w wersji dla Windows. Możesz jednak ściągnąć demo gry World of Goo dla Linuxa. W obu przypadkach wymagania World of Goo nie są zbyt wysokie, więc nie musisz posiadać mocnego sprzętu, aby cieszyć się tą niezwykła grą!

Wersja demonstracyjna gry World of Goo jest do pobrania całkowicie za darmo, bez żadnych opłat. Pobierz ją i wypróbuj swych sił jako architekt niezwykłych ścieżek. Przyda się tu znajomość podstawowych zasad fizyki i umiejętność przewidywania oddziaływań pomiędzy budowanymi elementami. Download World of Goo w wersji demo pokaże Ci tylko możliwości pełnej wersji zabawy. Jeżeli lubisz tego typu rozrywkę, z pewnością gra przypadnie Ci do gustu i zdecydujesz się na zakup pełnej wersji. Pamiętaj, że nie potrzeba Ci żadnego spolszczenia World of Goo. Szkoda tylko, że nie ma wersji World of Goo free, jeżeli jednak twórcy tego tytułu zaczną pracę nad innymi projektami, może udostępnią kiedyś World of Goo za darmo. Póki co pozostaje nam się cieszyć tym, co jest.

Jeżeli masz już pełną wersję gry, pamiętaj, że możesz odnaleźć w sieci kody World of Goo, dzięki którym zabawa stanie się dziecinnie prosta. Pamiętaj jednak, że największą satysfakcję da Ci pokonywanie kolejnych poziomów za pomocą własnych sił. Jak Ci to pójdzie – możesz przekonać się, pobierając wersję demonstracyjną gry. Ostrzegamy – potrafi ona wciągnąć bardzo mocno! Podobnie jak i inne gry logiczne dostępne na naszych stronach.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World of Goo

dodał: ~Tux , 17.10.2010

ja też nie umiem przejść bagna fristy'ego, Mateusz

dodał: ~Mateusz , 27.02.2010

Mam kupioną pelną wersje i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu!\nNie umiem przejść bagna fristy'ego pomocy.

dodał: ~Galielo , 06.02.2010

nom fajna gra nawet za fajna hehe xD

dodał: ~Galielo , 06.02.2010

transformacja

dodał: ~beata___94 , 24.11.2009

fajna logiczna gra warto

dodał: ~arek , 29.09.2009

co to bot\n

Logiczne