Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uplink: Trust is a Weakness

Kategoria: Logiczne
Producent: Introversion Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 216

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Uplink: Trust is a Weakness

Procesor: 233MHz

RAM: 32MB

Opis - Uplink: Trust is a Weakness

Obecne gry komputerowe, najczęściej opierają się na znanych i sprawdzonych schematach. Z pewnością wielu graczy, chciałoby odpocząć od ciągłej walki ze złem i ratowania świata. Właśnie taką szansę, daje gra Uplink: Trust is a Weakness.

Tytuł ten pozwala nam zostać hakerem. Codzienność naszego bohatera, stanowi włamywanie się do najlepiej zabezpieczonych systemów i zdobywanie oraz modyfikowanie cennych informacji. Oczywiście każde zlecenie w Uplink: Trust is a Weakness wiąże się z odpowiednią gratyfikacją finansową, dzięki której kupujemy coraz lepszy sprzęt a także dodatkowe oprogramowanie, ułatwiające pokonywanie jeszcze bardziej złożonych zabezpieczeń. Nie możemy też zapominać o tym, by odpowiednio maskować swoją aktywność.

Jeśli zostaniemy namierzeni, nasza kariera niezwykle szybko się skończy. Bardzo dużo uwagi należy przywiązywać do reputacji, której poziom wzrasta, wraz z pomyślnym realizowaniem zlecanych nam zadań. Od jej poziomu, zależy to jakie zlecenia otrzymujemy i jakiego wynagrodzenia możemy oczekiwać. Gra skierowana jest do dość wąskiego grona odbiorców, o czym świadczy w głównej mierze grafika tego tytułu, która nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie. Uplink: Trust is a Weakness należy jednak do produkcji w przypadku, których bardzo rozbudowana oprawa graficzna nie jest konieczna a mogłaby wręcz utrudniać rozgrywkę, odwracając uwagę gracza od najważniejszych informacji. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Uplink: Trust is a WeaknessLogiczne