Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Treasures Of The Ancient Cavern

Kategoria: Logiczne
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2009
Rozmiar: 18 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 806

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Treasures Of The Ancient Cavern

Pobierz za darmo grę logiczną Treasures of the Ancient Cavern!

Treasure of the Ancient Cavern to gra logiczna dla tych graczy, którzy lubią poprzez rozwiązywanie kolejnych zadań poznawać ciekawą historię, a także mieć podczas zabawy cieszącą oko oprawę audiowizualną.

W grze podążamy tropem starożytnego ludu Inków, szukając pozostawionych przez nich artefaktów. Jest ich łącznie osiemnaście - aby odnaleźć wszystkie, musisz przejść przez 90 pełnych zagadek poziomów. Jeżeli chcesz pograć tylko dla relaksu, możesz wybrać tryb swobodnej zabawy, czyli rozwiązywać łamigłówki wyłącznie dla relaksu, nie popędzany przez tykający zegar. W grze logicznej Treasure of the Ancuent Cavern czekają na Ciebie różne niespodzianki, jak na przykład niezwykłe power-upy.

Zabawie towarzyszy ścieżka dźwiękowa złożona z utworów w gatunkach ambient, etno oraz elektro. Całość do pobrania za darmo, bez żadnych ukrytych opłat czy konieczności płacenia choćby grosza w inny sposób. Pobierz grę teraz, klikając na poniższy link.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Treasures Of The Ancient CavernLogiczne