Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Witness

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Logiczne
Producent: Jonathan Blow
Data dodania: 23.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - The Witness
The Witness to tytuł, nad jakim pracuje aktualnie Jonathan Blow, czyli twórca niezwykłej gry zręcznościowo-logicznej Braid. Jako że ten hit 2009 roku zdobył sobie uznanie graczy na całym świecie, wszyscy mają nadzieję, ze również ta produkcja stanie się atrakcją przeznaczoną na wiele godzin. Jak na razie informacje o tym tytule są skąpe; wiadomo jedynie, że będzie to tytuł, w którym graczom przyjdzie eksplorować tajemniczą wyspę i rozwiązywać kolejne napotykane łamigłówki.

Kiedy nastąpi premiera The Witness? Gra ma zostać ukończona dopiero pod koniec 2011 roku, jednak na oficjalną datę ukazania się tego tytułu przyjdzie nam jeszcze poczekać wiele miesięcy. Jednak autor gry już zapowiada, że będzie ona przeznaczona na wiele platform. Zagramy więc w The Witness nie tylko na PC, ale również na konsolach i innych systemach operacyjnych niż Windows. Jak na razie pan Blow udostępnił tylko jeden obrazek z gry – jest to widok wyspy, na której przyjdzie zmierzyć się graczom ze stawianymi przez niego zagadkami. Znajduje się on przy tym opisie. Trzeba przyznać, że teren do eksploracji wydaje się spory, więc gameplay powinien nas wciągać na długie godziny.

Wypada mieć tylko nadzieję, że The Witness nie zawiedzie oczekiwań i patrzeć za kolejnymi informacjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The WitnessLogiczne