Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The UnderGarden

Kategoria: Logiczne
Producent: Artech
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 421 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 637

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - The UnderGarden
The UnderGarden to nietypowa, interesująca gra, będąca połączeniem platformówki i zabawy logicznej, podana w pięknej oprawie audiowizualnej. Mamy tu plansze 2D, przedstawiającą podwodny ogród. Skrywa on mnóstwo sekretów, zaś celem gracza jest ich odkrycie. Sterowana przez nas postać może używać osłony oraz przebywać w tym środowisku bez ograniczeń. Aby przemierzać wielkie połacie, musimy miedzy innymi sprawiać, by kwiaty i rośliny rozkwitały. To gra naprawdę niezwykła, jednak nie jest ona dostępna za darmo. Można jednak przetestować gameplay, pobierając demo The UnderGarden.

Celem gry jest nie tylko odkrywanie sekretów, ale także odnajdywanie muzyków ukrytych w gąszczach podwodnego świata. Gdy mamy ich po swej stronie, mogą oni oddziaływać dźwiękami na rośliny, dzięki czemu zachowują się one niestandardowo. Download The UnderGarden w wersji demonstracyjnej da zaledwie przedsmak zabawy, na która składa się dwadzieścia poziomów. Mogą przy tym bawić się zarówno młodsi, jak i starsi, jednak należy zauważyć, że nie ma wydania tego tytułu po polsku. Zabawa może wydać się na początku nieco skomplikowana, jednak kilkanaście minut wystarczy, by pojąć jej zasady. Potem jest już tylko coraz bardziej przyjemnie.

Na uwagę zasługuje oprawa graficzna The UnderGarden. Dodatkowo zastosowano tu realistyczne odwzorowanie fizyki, dzięki czemu możemy rzeczywiście poczuć się niczym pod wodą. Przedsmak tego dają screenshoty gry, zamieszczone w galerii przy tym opisie. Zachęcamy do zapoznania się z tym tytułem, który ma szansę na bycie jedną z największych niespodzianek 2010 roku! Jego wersja demonstracyjna zacznie się ściągać po kliknięciu na poniższy link, do czego zapraszamy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The UnderGardenLogiczne