Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Enchanting Islands

Kategoria: Logiczne
Producent: unknown
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 37 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 389

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - The Enchanting Islands

Pobierz darmowe demo gry logicznej The Enchanted Island!

The Enchanted Island to gra logiczna polegająca na popularnej zabawie w układanie obok siebie trzech takich samych symboli. Oczywiście mamy tu również fabułę. Tytułowe Magiczne Wyspy były niegdyś pełne światła i kolorów, lecz zła wiedźma rozsiała nad nimi ciemność.Światło znikło, kolory zszarzały...

W grze The Enchanted Islands wcielasz się w rolę Alice, która może przywrócić blask wyspom. Aby tego dokonać, musi rozwiązywać kolejne łamigłówki. Każde zwycięstwo to przywrócenie do życia pewnej części wyspy. Pobierz darmowe demo gry i spróbuj swych sił - może akurat Ty przywrócisz blask i kolory Magicznym Wyspom...? Nie jest to łatwe, na każdą planszę masz ściśle określony czas.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Enchanting IslandsLogiczne