Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Texas Cheat 'Em

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Wideload Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Texas Cheat 'Em
­

W ostatnich dekadach, a zwłaszcza w ostatnich latach coraz większą popularność zyskała odmiana pokera zwana Texas Hold’Em, którą można zobaczyć na trasmitowanych w TV turniejach. I właśnie do tej nazwy przewrotnie odnieśli się twórcy Texas Cheat 'Em game. Zapowiedziana przez wydawcę Texas Cheat ‘Em data premiery światowej to 10 sierpnia b.r., czyli już lada dzień będzie można zdobyć anglojęzyczną wersję gry! Oprócz wersji na PC pojawi się też Texas Cheat ‘Em na ps3, a także oddzielna wersja Texas Cheat ‘Em na xbox 360, korzystająca z dobrodziejstw Xbox Live, w tym z awatarów graczy. Posiadaczom komputerów osobistych pozostaje mieć nadzieję, że ukaże się wkrótce Texas Cheat ‘Em w wersji demo.

­

Texas Cheat ‘Em to gra karciana, jak to gry karciane wymagająca myślenia i wyboru najlepszej taktyki pozwalającej wygrać z przeciwnikiem, czy nawet z wieloma przeciwnikami. Pod tym względem przypomina szerzej rozumiane gry logiczne. W Texas Cheat ‘Em gameplay polega właśnie na grze w karty w połączeniu z innymi grami hazardowymi, znanymi z automatów i gier stolikowych, ale też, co ciekawe, popularne wśród dzieci „papier - nożyce - kamień”.

­

Humorystyczne przekształcenie nazwy Texas Hold’Em zapowiada po pierwsze traktowanie przez twórców gry samej rozgrywki z przymrużeniem oka, ale też możliwość oszukiwania, co tradycyjnie jest w tego rodzaju grach surowo zabronione. Możemy więc kraść komuś żetony, podglądać karty przeciwników, a nawet je podmieniać! Można też zdobyć w którymś momencie gry zdolność jasnowidzenia pozwalającą przewidzieć przebieg gry. Wkrótce po premierze Texas Cheat ‘Em ukaże się trailer prezentujący dokładniej tę nietypową rozgrywkę. Możliwy będzie też dla zainteresowanych Texas Cheat ‘Em download instrukcji do gry. Póki co wiadomo już, że trzymany przez gracza układ opisany jest pod kartami, a jego moc oznaczona została na termometrze po lewej stronie, co pokazuje zawierająca screenshoty z Texas Cheat ‘Em galeria zamieszczona powyżej.

­

Podane przez wydawcę Texas Cheat ‘Em wymagania nie są jeszcze dokładnie znane, ale nieskomplikowana grafika sugeruje, że z grą poradzi sobie większość dzisiejszych komputerów. Nie ujawniono jeszcze danych nt. funkcjonalności Texas Cheat ‘Em na windows 7.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Texas Cheat 'EmLogiczne