Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SuperKulki 5.0

Kategoria: Logiczne
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.02.2011
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1251

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - SuperKulki 5.0
SuperKulki 5.0 to najnowsze wydanie popularnej gry logicznej, która od lat cieszy się uznaniem setek graczy w Polsce, a także na świecie. Ma ona bardzo prosty, a zarazem niesamowicie wciągający gameplay. Na planszy pojawiają się tytułowe kulki. Mają one różne kolory, zaś naszym zadaniem jest układania ich w rzędach po pięć. Gdy tylko dołożymy piątą, całość znika, a gracz otrzymuje punkty. Można spróbować tego samemu, wykonując download gry SuperKulki z tej strony. Nie zajmie to dużo czasu – plik instalacyjny ma zaledwie 6 MB.

Kluczem do sukcesu w grze (czyli do zdobycia maksymalnej ilości punktów), jest robienie bonusów. Pojawiają się one gdy ułożymy w jednym rzędzie więcej niż pięć kulek. Bonusów jest kilkanaście i odkrywanie ich działania stanowi rozrywkę samą w sobie. Dlatego też SuperKulki 5.0 spodobają się zarówno starszym, jak i młodszym graczom. Warto zauważyć, że pierwsza wersja gry została opublikowane w 1995 roku i po dziś dzień zasady zabawy nie uległy zmianom. Tytuł ten działa na wszystkich aktualnie używanych systemach Windows, czyli XP, Vista i 7. Do zabawy nie potrzebujemy łącza internetowego, dlatego jest to świetna zabawa dla zabicia czasu podczas podróży – instalujemy SuperKulki na laptopie i już.

Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z polską produkcją, więc język nie będzie stanowić problemu. Dlatego też polecamy tą grę każdemu, kto lubi relaksować się przy zabawach logicznych. SuperKulki posiadają przyjemną oprawę audiowizualną, a opanowanie ich zasad to kwestia paru minut. Tytuł ten nie ma praktycznie końca – gramy tak długo, jak tylko pozwala na to sytuacja na planszy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SuperKulki 5.0Logiczne