Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Klikacz 3.0

Kategoria: Logiczne
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2011
Rozmiar: 8,0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1352

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Super Klikacz


Opis - Super Klikacz
Super Klikacz to gra logiczna, która niegdyś była znana pod nazwą Super Kulki. Jako że pierwsza jej edycja ukazała się w 1998 roku, można rzec, że jest to jedna z tych ponadczasowych gier, w które ludzie grali, grają i grać będą. Co takiego ciekawego reprezentują sobą Super Kulki? Przede wszystkim dziecinni proste do opanowania zasady. To zabawa typu „dwie minuty nauki, rozrywka do końca życia”.  Można przekonać się o tym w każdej chwili, wykonując download gry z tej właśnie strony. Ale najpierw słów kilka o sensie rozgrywki.
Mamy tu planszę podzieloną na kwadraty. Znajdują się na nich kolorowe klocki. Naszym zdaniem jest oczyszczenie planszy przy użyciu jak najmniejszej liczby kliknięć – stąd właśnie nazwa Super Klikacz. Choć wydaje się to łatwe, czasem trzeba się nieźle nagłówkować, by ukończyć misję. Jeżeli co najmniej dwa klocki tego samego koloru stykają się bokami, możemy je zdjąć. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były to trzy lub cztery – im jest ich więcej, tym więcej punktów dostajemy. Jak widać po zamieszczonym przy tym opisie obrazku, grafika jest dość prosta, jednak nie potrzeba lepszej do zabawy. A w dodatku dzięki temu grę można uruchomić nawet na starym sprzęcie.
Super Klikacz wydany został jako demo. Nie ma tu żadnych ograniczeń w gameplay, ale za to co jakiś czas wyskakuje irytujące okienko pop-up, zachęcające do uiszczenia opłaty. Koszt to niecałe 20 złotych, a rejestracja i zakup dadzą dodatkowe korzyści – na przykład umieszczenie swojego Nicku na internetowej tabeli najlepszych wyników. Licencję można nabyć na stronie producenta, firmy MarBit, znanej głównie z wypuszczenia na rynek programu AllPlayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super KlikaczLogiczne