Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samantha Swift and the Golden Touch

Kategoria: Logiczne
Producent: MumboJumbo
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 158 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1028

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Samantha Swift and the Golden Touch

Pobierz darmowe demo gry logicznej Samantha Swift and the Golden Touch !

Samantha Swift to pani archeolog, która co i rusz wikła się w jakieś przygody. W tej grze poszukuje tajemniczego pergaminu należącego niegdyś do Aleksandra Macedońskiego. Nim jednak go odnajdzie, musi pokonać wiele przeszkód.

Pobierz darmowe demo gry Samantha Swift and the Golden Touch i pomóż tytułowej bohaterce! Czekają na Ciebie egzotyczne lokacje od odwiedzenia, w których musisz rozwiązywać liczne łamigłówki. Każdy sukces krok po kroku przybliża Cię do celu.

Gra logiczna Samantha Swift and the Golden Touch to zabawa na długie godziny. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier logicznych, wypróbuj demo gry - z pewnością się nie zawiedziesz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Samantha Swift and the Golden TouchLogiczne