Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ranch Rush

Kategoria: Logiczne
Producent: FreshGames
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 45,2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 860

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ranch Rush


Opis - Ranch Rush
Ranch Rush to prosta i zupełnie darmowa gra online w której zadaniem gracza jest hodowla roślin i zwierząt oraz rozwój własnego rancza. W grze wcielamy się w młodą i atrakcyjną farmerkę, która przez 8 tygodni musi wykazać się niebywałymi umiejętnościami farmerskimi, tak aby na końcu gry osiągnąć jak najlepszy wynik. Gra polega głównie na realizowaniu zamówień od różnych kontrahentów, które polegają zwykle na dostarczeniu określonych w liście produktów. Oprócz sadzenia i zbierania planów, zadaniem gracza jest również dbanie o zwierzęta hodowlane i czerpanie z nich dochodów. Na początku do dyspozycji mamy kilka krzaków pomidorów i roślin, by po kilku zrealizowanych dostawach rozbudować nasze ranczo o  krzaki winogron czy kukurydzę, a także kury, strusie, pszczoły czy choćby owce.

Oczywiście gra nie sprowadza się jedynie do samych zbiorów, ale również do pielęgnacji plonów, poprzez odpowiednie nawadnianie czy spryskiwanie, a także dokarmianie hodowanych zwierząt. Zarobione pieniądze może zainwestować w sklepie i zakupić kolejne udogodnienia do farmy , a także nowe gatunki plonów i zwierząt. Jedną z największych zalet tej gry jest prostota działania, przez co nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej. Oprócz darmowej wersji online gry, możliwy jest również download Ranch Rush w wersji stacjonarnej, bogatszej o nowe misje i zadania. Ponieważ taka wersja jest płatna, to na naszej stronie możecie pobrać darmowe demo Ranch Rush, by sprawdzić czy warto zdecydować się na zakup pełnej wersji. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ranch RushLogiczne