Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Understanding of Block Extrusion

Kategoria: Logiczne
Producent: Toxic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.04.2014
Rozmiar: 117.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 162

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Quick Understanding of Block Extrusion

Gry logiczne to obecnie dość mało popularny gatunek, jeśli chodzi o tytuły wydawane na PC. Niemniej jednak wciąż istnieje rzesza fanów, którzy od czasu do czasu chcieliby uruchomić swoje szare komórki i posiedzieć przed komputerem przy czymś nieco bardziej ambitnym. To między innymi dla nich powstała gra o nazwie Q.U.B.E. (Quick Understanding of Block Extrusion). Całość wydana została przez studio Toxic Games i dostępna jest wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Zadanie gracza polega na jak najszybszym opuszczeniu labiryntu.

Z pozoru wydaje się to proste. Niemniej jednak, z poziomu na poziom gra staje się coraz bardziej skomplikowana. Warto dodać, że całość przedstawiona jest z perspektywy FPP (First Person Perspective), co znacznie utrudnia wydostawanie się z gąszczu tuneli, gdyż nie mamy dostępu do widoku całości labiryntu. Co więcej, na naszej drodze napotkamy na różnego rodzaju przeszkody w postaci zadań logicznych, których rozwiązanie jest konieczne, by móc przejść dalej. Q.U.B.E. to także wysokiej jakości oprawa audio-wizualna, która nadaje grze specyficzny klimat.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Quick Understanding of Block ExtrusionLogiczne