Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Puzzle Quest 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Infinite Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Puzzle Quest 2

Procesor: 1.8 GHz (dwurdzeniowy)

RAM: 1 GB

Karta graficzna: nVidia GeForce 7600 lub wydajniejsza (musi posiadać 256 MB pamięci)

Ilość miejsca na dysku: 475 MB

Opis - Puzzle Quest 2
Puzzle Quest 2 zalicza się do gatunku gier logicznych. Jednak zawiera także elementy RPG, które stanowią idealne dopełnienie. Na początku wybieramy klasę naszej postaci. Jest to ważna decyzja, gdyż ma wpływ nie tylko na sposób prowadzenia rozgrywki, ale też wątek fabularny.

Historia opowiedziana w grze, związana jest z wioską zwaną Verlolen. Zawładnął nią bezwzględny Gorgon, naszym zadaniem jest  pokonanie go. Jednak droga do realizacji tego celu, nie jest prosta. W Puzzle Quest 2 czeka na nas mnóstwo niebezpieczeństw. Będziemy musieli walczyć z potężnymi przeciwnikami. Za nasze bohaterskie zostaniemy odpowiednio nagrodzeni. Otrzymamy nie tylko złoto, ale też doświadczenie.

Oczywiście jako, że Puzzle Quest 2 to gra logiczna, nie obejdzie się bez etapów, gdzie najważniejsze jest myślenie. Tworząc tą część rozgrywki, autorzy wzorowali się na grze Bejeweled. Wprawdzie jej zasady zostały lekko zmienione, jednak każdy kto kojarzy wspomniany tytuł, z pewnością nie będzie miał problemu ze zrozumieniem zasad gier logicznych zawartych Puzzle Quest 2. Oprawa graficzna jest niezwykle klasyczna, autorzy nie zdecydowali się na przeniesienie gry w trzeci wymiar. Nie można tego uznać za wadę, obecna grafika nadaje grze klimatu, który ciężko było odtworzyć, w przypadku zbytniego unowocześnienia silnika graficznego. Gra oferuje też rozgrywkę wieloosobową, pozwalającą nam zmierzyć się z innymi graczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Puzzle Quest 2

dodał: ~mggruby , 05.10.2013

świetna gra

dodał: ~Uwiebiam tą gre :D , 26.08.2013

Bardzo fajna gra

dodał: ~FAJNE , 17.08.2013

faJNE

Logiczne