Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Professor Heinz Wolff's Gravity

Kategoria: Logiczne
Producent: Deep Silver
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 465

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Professor Heinz Wolff's Gravity

  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
Opis - Professor Heinz Wolff's Gravity

Pobierz darmowe demo gry logicznej Professor Heinz Wolff's Gravity!

Gra logiczna Professor Heinz Wolff's Gravity to zabawa w układanie trasy dla toczącej się kulki. Musimy zadbać o to, aby dotarła ona z miejsca startu do punktu docelowego. W tym celu budujemy tor z otrzymanych elementów - mamy tu platformy, wyrzutnie, ścianki i inne. Co ciekawe, każdą planszę (w pełnej wersji gry jest ich około setki) można przejść na kilka sposobów.

Pobierz bezpłatne demo gry logicznej Professor Heinz Wolff's Gravity i sprawdź, czy znasz dobrze prawa fizyki. Im mniej przedmiotów zużyjesz, by doprowadzić kulkę do punktu docelowego, tym większą premię otrzymasz. Nadto podczas zabawy czekają Cię różne wyzwania - przeważnie dotyczą one eksperymentów z otoczeniem.

Gra logiczna Professor Heinz Wolff's Gravity przeznaczona jest zarówno dla starszych, jak i nieco młodszych graczy. Tych młodszych nauczy ona reguł związanych z fizyką, tym starszym da inteligentny relaks. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej, wyposażonej min. w edytor wersji, pobierz bezpłatne demo gry i zobacz, jak sobie poradzisz w przykładowych, udostępnionych przez producenta etapach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Professor Heinz Wolff's GravityLogiczne