Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Tanks 1.3

Kategoria: Logiczne
Producent: BlitWise Productions
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 2,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4404

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Pocket Tanks

CPU: 233 MHz
Grafika: z DirectX 3.0
Opis - Pocket Tanks
Pocket Tanks (pobierz za darmo) firmowane marką BlitWise Productions jest bardzo ciekawym połączeniem gry logicznej i startegi, w której dwa czołgi, stojące po przeciwnych stronach planszy, toczą ze sobą walkę. Czołgi strzelają do siebie na zmianę.

Wszystko co można upchnąć w 2,7MB (download za free) czyli interesująca muzyka i ciekawa, przyjemna dla oka grafika zostało zrobione. Nie zapominając o bardzo małych, wręcz minimalnych wymaganiach gry.

Pocket Tanks (download za darmo) oferuje tryb rozgrywki z komputerem, jak również walkę z realnym przeciwnikiem. BlitWise Productions umieściło w Pocket Tanks (pobierz za darmo) wybór poziomu trudności (od 1 do 10) co czyni tą gre atrakcyjną zarówno dla początkujących, jak również troche bardziej doświadczonych graczy.

Pozornie Pocket Tanks (pobierz za free) wydaje się grą bardzo prostą, aczkolwiek nie możemy zapominać o zmieniającej się rzeźbie terenu i  warunkach atmosferycznych co staje się niezwykle istotne przy doborze kąta i siły strzału.

Pobierając za free Pocket Tanks mamy do wyboru ogromny arsenał broni, który musimy dostosować do poziomu oraz strategi przeciwnika.

POCKET TANKS download za darmo już dostępne !Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pocket Tanks

dodał: ~ds , 25.10.2010

a to pelna wersja?

dodał: ~mati , 17.03.2010

ja mam pełna gre

dodał: ~kamil , 04.10.2009

pelna wersja ?

Logiczne