Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Plants vs Zombies

Kategoria: Logiczne
Producent: PopCap Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.08.2009
Rozmiar: 26.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 23130

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Plants vs Zombies

  • Pentium 4 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 65 MB HDD
Opis - Plants vs Zombies

Plants vs Zombies to jedna z tych gier, o których można powiedzieć, że jedni uznają ją za genialną, zaś inni za kompletne dno. Dlaczego? No cóż, z pewnością walkę roślin z zombie nie można nazwać standardową produkcją. Chcesz wiedzieć, jak wygląda taka rozgrywka? Nic prostszego – pobierz Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej.


Demo Plants vs Zombies ukaże Ci tą niezwykłą, wzorowaną na zabawach w obronę wieży rozgrywkę. Tu bronimy domów, rozstawiając w ogrodzie kwiaty. Demo Plants vs Zombies do pobrania ukaże Ci kilka przykładowych plansz z pełnej wersji zabawy. Płacisz tu słoneczkami, które również produkujesz, sadząc słoneczniki. Gra obejmuje kampanię dla jednego gracza oraz kilkanaście luźnych scenariuszy. Download Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci spróbować swych sił w tej dość niecodziennej grze.


Plants vs Zombies game - to mimo humorystycznego spojrzenia na wojnę zombich z żywymi istotami – gra, która naprawdę wymaga poświęcenia jej sił i czasu. Musisz starannie planować rozstawienie swych obrońców - mamy tu kilka rodzajów kwiatów, a także takie ekstra dodatki, jak kosiarki ogrodowe czy miotacze kamieni. Kwiaty mogą zajmować się produkcją (wspomniane słoneczniki), być pułapkami, a także mieć inne fukcje w Twoim systemie ogrodowej obrony. W dostępnym za free Plants vs Zombies demo zobaczysz również swych oponentów – czyli żywe trupy. Jest ich kilkanaście różnych rodzajów, niektóre również uzbrojone. Ściągnij Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej, by ich zobaczyć.


Niestety, nie wydano Plants vs Zombies po polsku, możesz jednak sprawdzać w sieci, czy ukazało się jakieś fanowskie spolszczenie Plants vs Zombies, które pozwoliłoby zmienić ten tytuł w Plants vs Zombies pl. Gra nie wymaga żadnych łatek – nie wyszedł zresztą jak dotąd żaden patch Plants vs Zombies. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Plants vs Zombies mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Gra ukazała się tylko na komputery osobiste.

Jeśli posiadasz pełną wersję gry Plants vs Zombies, może zainteresuje Cię pomoc. Mamy na naszych stronach kody Plants vs Zombies. Oczywiście te kody do Plants vs Zombies są za darmo. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji Plants vs Zombies, pobierz demo tego tytułu i zobacz, jak poradzisz sobie na przykładowych planszach z gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Plants vs Zombies

dodał: ~kewinsoku , 31.07.2012

na 1h (demo)

dodał: ~hwdp , 24.04.2012

noooooo jest zadarmo

dodał: ~gracz , 10.04.2012

To jest za darmo?\n

dodał: ~TrialCzyFull , 10.11.2011

Trial czy full ?

dodał: ~ziomal , 11.10.2010

a to jest pełna wersja czy z ograniczeniami czasowymi

dodał: ~ja , 24.02.2010

naciśnij normalnie na zielony przycisk pobierz teraz

dodał: ~lol , 02.02.2010

kiedy będzie spolszczenie??\n\n

dodał: ~ja , 15.01.2010

jak to pobrac normalnie???\n

dodał: ~saruniax3 , 04.01.2010

Fajnna gra xd'

Logiczne