Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pipe Fun 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Bee Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 390

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Pipe Fun

+ Pentium 133 albo lepszy

+ DirectX 5.0 albo wyższy

+ 15 MB wolnego miejsca na dysku twardym

+ 64 RAM
Opis - Pipe Fun

Pipe Fun 2 to niezwykła układanka z podobna do Tetris i PipeDream, w której musisz połączyć części rur jak prawdziwy hydraulik. 

Pipe Fun 2-pobierz za free- zawiera dwa unikatowe tryby gry, trzy mody i trzy poziomy trudności. Zaczynając zabawę w hydraulika możesz wybrać opcję demonstracyjną. Pipe Fun zachwyci cię 32bitową grafiką i wpadającą w ucho muzyczką.  Może jeszcze czymś więcej? Pobierz za darmo download i przekonaj się sam!

W grze firmy Bee Games można próbować wielu układów rur, aż dojdziemy, która kombinacja jest właściwa. Na uwage zasługuje bardzo dobra kontrola przez klawiaturę. W dodatkowych opcjach Pipe Fun możesz zmienić czułość przycisków, kolor tła i co ważne możesz zapisać grę w każdym momencie co pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemności z powtarzania kilka razy tego samego levelu. Sciągnij juz teraz za darmo z pobierz .pl.

Producenci- firma Bee Games wpadła rónież na fajny pomysł, a mianowicie można wysyłać swoje wyniki do internetowej tabeli, co pozwoli Ci na bicie kolejnych rekordów i analizowanie wyników.

Pipe Fun 2 to aż 20 różnych poziomów. Dopasuj grę do swojch umiejętności i wybierz jeden z 3 poziomów trudności. Układając systemy rur nieraz się nagłówkujesz, czy użyć dłuższej, krótszej czy inaczej pokręconej rury. Pierwszy tryb gry PipeLine zmusza Cie do myslenia by ułożyć całkowicie zamknięty system rur. Drugi poziom- Arcade jest troszke łatwiejszy. Jedyne co musisz zrobić to ułożyć 4 kawałki rur w sposób wybrany przez Ciebie. Jeżeli ułożysz 5 kawałków rur w jednym ciągu to dostajesz bombę, którą możesz wysadzić niepotrzebne kawałki rur.

Ściągnij za free Pipe Fun 2 z serwisu pobierz .pl i wysil troszkę umysł, a satysfakcja z ukończenia kolejnych poziomów będzie niewymierna.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pipe FunLogiczne