Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pestering Birds

Kategoria: Logiczne
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 11,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 766

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Pestering Birds

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB HDD
Opis - Pestering Birds

Pobierz darmową grę logiczną Pestering Birds!

Darmowa gra logiczna Pestering Birds to popularna zabawa w układanie kulek kolorami. Mamy tu trzy tryby zabawy: adventure, arcade oraz action. W każdym masz okazję podziwiać śliczną oprawę graficzną, a także słuchać przyjemnej muzyki w tle. W Pestering Birds możesz grać w trybie pełnoekranowym lub okienkowym.

Pobierz za darmo pełną wersję tej świetnej gry logicznej! Przyjazny interfejs, przyjemna gimnastyka umysłu oraz całkowity brak przemocy sprawiają, że mogą przy niej bawić się zarówno starsi, jak i młodsi gracze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pestering BirdsLogiczne