Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Peggle: World of Warcraft Edition, Peggle Extreme

Kategoria: Logiczne
Producent: PopCap Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.04.2010
Rozmiar: 13.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1505

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Peggle: World of Warcraft Edition, Peggle Extreme

Peggle: World of Warcraft Edition to specjalna edycja popularnej gry Peggle, w której strzelamy kulką do wyznaczonych punktów. Jest to wersja Peggle Extreme, do której musisz naprawdę przyłożyć uwagę. A jak Ci pójdzie? Możesz sprawdzić to w każdej chwili, jest bowiem możliwy download Peggle w pełnej wersji.

Tak, tak, mamy pełną wersję Peggle do pobrania. Jeśli więc odważysz się spróbować swych sił na dziesięciu poziomach, dla których tłem są obrazy ze świata Azeroth. Zasady są proste – wystrzeliwujesz kulkę, która ma trafiać pomarańczowe punkciki. Celem jest zaliczenie wszystkich, nim kulka wypadnie za planszę. Pobierz Peggle i zobacz samemu, jak prezentuje się gameplay zabawy. Możesz tu zmierzyć się w trybie pojedynku z komputerem lub też żywym przeciwnikiem. Oczywiście Peggle za free ma także opcję zabawy singlowej. Zacznij od niej, aby wypróbować ten tytuł.

Nie istnieje wersja Peggle po polsku. Jednak zabawa jest na tyle prosta, że nie potrzeba Ci wersji Peggle pl do zabawy. Wystarczy tylko trafiać w pomarańczowe punkty i cegiełki. Dodatkowo mamy zielone punkty, które mają działanie magiczne. Jakie? Pobierz Peggle i przekonaj się samemu! Tytuł ten potrafi zaskoczyć. Dodatkową atrakcją jest świetna grafika tła – zobacz zresztą obrazki w galerii przy tym opisie.

Nie ma wersji Peggle online. To zabawa tylko na komputerze. Jako że plik Peggle do pobrania ma wagę zaledwie parunastu MB, ściągniesz go błyskawicznie. Tytuł ten to zabawa na długie godziny. Spodoba się on nie tylko miłośnikom zabaw logicznych, ale także wszystkim graczom, którzy lubią zabawy typu pinball. Spróbuj – Peggle jest za darmo w tej wersji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Peggle: World of Warcraft Edition, Peggle ExtremeLogiczne