Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pandemic 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Dark Realms Stusios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 428

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Pandemic 2
Pandemic 2 to popularna, darmowa gra flaszowa, która na tle innych wyróżnia się oryginalnością. O ile zwykle w wirtualnych zabawach ratujemy świat lub też dążymy do dominacji nad nim, tak tutaj naszym celem jest wyhodowanie wirusa, który spowoduje eksterminację całej ludzkości. Sam gameplay to połączenie strategii z zabawą logiczną. Rozpoczynamy od wynalezienia plagi – mamy tu narzędzie do projektowania wirusa, począwszy od jego objawów, po sposób roznoszenia i obrony.

Nie ma wydania Pandemic 2 po polsku, więc do zabawy przyda się znajomość języka angielskiego. Rozpoczynamy od jednego rejonu świata – im większe szkody wyrządzimy, tym więcej dostaniemy punktów na wzmacnianie naszych plag. Potem „podbijamy” kolejne obszary Ziemi, aż w końcu nawet na Grenlandii nie będzie żywego ducha. Zabawa odbywa się w trybie online, jeśli jednak kogoś zainteresowałby download Pandemic 2, na naszych stronach znajdują się aplikacje do pobierania gier wykonanych w technologii flash.

Na początku Pandemic 2 wydaje się skomplikowane, jednak dla każdego gracza przygotowano tutorial, dzięki któremu można poznać mechanizm rozgrywki. Oczywiście został on również stworzony w języku angielskim. A jak prezentuje się zabawa w praktyce – pokazują to sceny z Pandemic 2 zamieszczone w galerii przy tym opisie. Do gry nie jest potrzebny jakiś mocny sprzęt – wystarczy tylko mieć zaktualizowany aplet Java.

Darmowy Pandemic 2 to jedna z tych gier, przy których pośpiech nie jest wskazany. Możemy jednak zmieniać szybkość upływu czasu, dzięki czemu zabawa nabiera dynamiki. Tytuł ten cieszy się duża popularnością, a dlaczego? Można to sprawdzić w każdej chwili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pandemic 2Logiczne