Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mythic Adventure

Kategoria: Logiczne
Producent: Inlay Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.06.2009
Rozmiar: 10,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 400

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Mythic Adventure

Pobierz wersję demonstracyjna gry logicznej Mythic Adventure!

Mythic Adventure zabierze Cię w świat mitologii greckiej. Zasada gry jest prosta: musisz wypełniać planszę elementami, jakie są Ci dawane. Na ukończenie planszy masz określony czas - jego przekroczenie równa się porażce. Jeżeli otrzymasz element, który Ci nie pasuje, możesz odrzucić go na bok kosztem kary czasowej.

Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i spróbuj w niej swych sił! Pamiętaj, by klikać na przelatującego od czasu do czasu motyla, a także by zbierać monety. Możesz za nie kupować specjalne bonusy, które pomogą Ci ukończyć zadanie. Co pięć poziomów stajesz twarzą w twarz ze sławnym herosem lub istotą z greckiej mitologii - Chrionem centaurem, smokiem Ladonem, itp. Uruchamia się wtedy gra dodatkowa, w której musisz odgadnąć magiczne słowo. Ostatnim z przeciwników jest sam Zeus.

Mythic Adventure to wciągająca na długie godziny zabawa, nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz demo i zobacz, czy przypadnie Ci do gustu!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mythic AdventureLogiczne