Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Milionerzy 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Nieznany
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 47956

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Milionerzy
Każdy chyba pamięta teleturniej telewizyjny MILIONERZ­Y, który gromadził dziesiątki tysięcy ludzi przed telewizorami. Oglądaliśmy w nim zmagania zawodników, którzy zaczynali od stawki 100 pln, zaś za każdą poprawną odpowiedzią suma ta rosła. Finałem był oczywiście milion złotych, jednak nikt nie zgarnął głównej nagrody. Wirtualna gra Milionerzy cieszy się sporym powodzeniem – wystarczy zobaczyć liczbę jej pobrań na naszej stronie. A jeżeli komuś udało się wygrać już wirtualna nagrodę główną, może spróbować swych sił ponownie. Oto wciągająca gra Milionerzy 2.

Milionerzy 2 to zabawa online, w której schemat zabawy jest taki sam, jak w telewizyjnym teleturnieju. Musisz odpowiadać na generowane losowo pytania, a z każdą odpowiedzią wygrywasz pieniądze. Kolejne pytanie to gra o jeszcze większa stawkę. Oczywiście w Milionerzy 2 bawimy się po polsku. Pytania pogrupowane są w kilku kategoriach: geografia, wiedza ogólna, przyroda, sport. Jest ich łącznie piętnaście, lecz im wyższa stawka, tym są one trudniejsze. Jako że jest to zabawa sieciowa, nie ma żadnych materiałów gry Milionerzy 2 do pobrania. Nie ma także żadnej wersji demo Milionerzy 2. Otrzymujesz za to pełną wersję Milionerzy 2 za darmo, w którą możesz zagrać w każdej chwili. Odzwierciedla ona realistycznie warunki teleturnieju – możesz zrezygnować w każdej chwili, zachowując zgromadzone pieniądze, skorzystać z telefonu do przyjaciela (co wygląda dość zabwnie) oraz pomocy publiczności.

Zagraj w Milionerzy 2 za free i sprawdź swą wiedzę. Milionerzy 2 pl pozwolą Ci na doskonała zabawę, w której możesz dotrzeć do wirtualnego miliona. Gra Milionerzy 2 cieszy się równie duża popularnością, co i poprzedniczka. Sprawdź dlaczego. Download Milionerzy 2 nie jest Ci do niczego potrzebny. Po prostu klikasz i już rozpoczyna się emocjonujący teleturniej z Tobą w roli głównej. A jeżeli będziesz szukać kiedyś gry podobnej do Milionerzy 2, pamiętaj, by w wyszukiwarce wpisywać frazę bez błędów. Często wpisywane są bowiem „milonerzy 2” oraz „mijonerzy 2”. I choć Milionerzy 2 są wyłącznie grą online, być może kiedyś zostaną udostępnieni do pobrania.

Oprócz Milionerzy 2 mamy inne darmowe gry w naszych działach.Możesz pobrać tu różne tytułu w różnych gatunkach – sprawdź, bo wart. Prócz gier znajdziesz także inne rzeczy do niemal każdego materiału, jak na przykład spolszczenie – którego Milionerzy 2 oczywiście nie potrzebują – czy patche.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Milionerzy

dodał: ~Kamil , 10.05.2010

trzeba mieć licencje freewere a nie pirata albo inne

dodał: ~kacper , 28.03.2010

jak to pobrac\n

dodał: ~Agata , 19.03.2010

Nie chce się włączyć \nnie mogę te go pobrać

dodał: ~danielax525 , 17.03.2010

dziala

dodał: ~mruwa , 25.02.2010

niezła

dodał: ~fghj , 01.01.2010

oooouuulllłłłłeeeeebuuuu

Logiczne