Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic Academy

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 18 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 863

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Magic Academy

  • procesor: 500MHz
  • RAM: 128 MB
  • karta graf: 16 MB
  • DirectX: 8.1
Opis - Magic Academy

Pobierz darmowe demo gry logicznej Magic Academy!

Gra logiczna Magic Academy wprowadza Cię do świata tajemnic, zaklęć i czarów. W tytułowej Magicznej Akademii poszukujesz swej siostry. Ślady prowadzące do wyjaśnienia sprawy pojawiają się w miarę wykonywania przez Ciebie kolejnych zadań. Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i zobacz, jakie czekają na Ciebie - są tu zarówno puzzle, jak i znajdowanie przedmiotów oraz porównywanie.

Darmowa wersja demonstracyjna pozwoli Ci również na nauczenie się kilku użytecznych czarów - dzięki temu otrzymasz możliwość widzenia rzeczy niewidzialnych i patrzenia w przyszłość! Przyda się to, bowiem spotkasz czasem na swej drodze duchy oraz pułapki. Jeżeli lubisz gry logiczne z fabułą - nie zwlekaj, tylko pobierz demo Magic Academy!  
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Magic AcademyLogiczne