Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lost Treasures Of El Dorado

Kategoria: Logiczne
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 25, 8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1319

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Lost Treasures Of El Dorado

  • procesor Pentium III 600 MHz
  • 128 MB RAM
  • DirectX 7
Opis - Lost Treasures Of El Dorado

Pobierz darmową grę logiczną Lost Treasures Of El Dorado!

Lost Treasures of El Dorado to gra logiczna polegająca na układaniu kolorowych symboli. Każda plansza, która przejdziesz, popycha do przodu fabułę. Ta zaś jest następująca: profesor Jack Foster poszukuje swej ukochanej o imieniu Alicia. Zniknęła ona podczas poszukiwań archeologicznych gdzieś na świecie. Poprzez rozwiązywanie kolejnych układanek odkrywasz kolejne, prowadzące do niej tropy i przybliżasz do jej odnalezienia.

Eskapada zaczyna się w nowojorskim Muzeum Historii Starożytnej, prowadzi przez paryski Skład Starożytnych Skarbów, londyński Sklep z Antykami, aż w końcu trafisz do dżungli w Ameryce Południowej. Być może - jeżeli jesteś wystarczająco bystry - znajdziesz legendarne El Dorado?

Spróbuj! Gra jest całkowicie darmowa, możesz ją pobrać bezpłatnie z tej właśnie strony. Pomóż profesorowi i Alicji, odkryj także legendarne miasto!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lost Treasures Of El DoradoLogiczne