Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Life Goes On

Kategoria: Logiczne
Producent: Infinite Monkeys Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 37,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 130

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Life Goes On

Life Goes On czyli czarny humor z połączeniu z solidną platformówką. Produkcja ta wygląda początkowo jak zwykły przedstawiciel swojego gatunku – zadaniem gracza jest pokierowanie rycerza od startu do kielicha reprezentującego Graal. Po drodze czai się mnóstwo pułapek – wilcze doły, zapory elektryczne, ogień i inne niezbyt przyjemne rzeczy. Co zwykle w tego typu sytuacjach należy zrobić? Oczywiście uniknąć śmierci kierowanej postaci. Ale – jak się rzekło – gra tylko pozornie wygląda na typową. Gameplay wymaga bowiem na graczach coś niezwykle rzadko spotykanego, a mianowicie celowego uśmiercania kierowanego ludzika. Nie jest to jednak żaden sadystyczny wymysł, ponieważ należy dokonać efektownego samobójstwa tak, aby po ciele martwego protagonisty kolejny mógł dotrzeć bliżej celu.

W związku z tym kierujemy tu wieloma rycerzami i rzadko kiedy kończymy etap tym samym, którym zaczęliśmy.
Najważniejsza rzecz na każdym etapie to ograniczyć straty do minimum, czyli stracić jak najmniej ludzików. Co warto zauważyć, każdy z nich ma swoje imię. Przypomina to nieco Cannon Fodder, ale oczywiście mechanizm rozgrywki jest całkowicie inny. Można przetestować go dzięki wydaniu demo, które ukazuje kilka pierwszych etapów zabawy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Life Goes OnLogiczne