Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kulki

Kategoria: Logiczne
Producent: Jarosław Lewandowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.02.2009
Rozmiar: 159 KB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 19615

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Kulki
­­Lubisz gry logiczne? Jeśli tak, mamy coś dla specjalnie Ciebie. Gra Kulki to niewielki program stworzony przez naszego rodaka, Jarosława Lewandowskiego, dla wszystkich tych, którzy lubią logiczne myślenie i kalkulacje. Pobierz Kulki za darmo i spróbuj swych sił w tej interesującej zabawie.

Gra Kulki jest dostępna po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do niej. Otrzymujesz planszę, na której musisz układać kolorowe kulki. Mają one różne barwy: żółte, szare, fioletowe, czerwone, niebieskie, ciemne, czarne, jasnoniebieskie i zielone. Możesz zdecydować o ilości dostępnych kolorów – do wyboru pięć, siedem lub dziewięć barw. Twym zadaniem jest gromadzenie kulek w ten sposób, aby co najmniej pięć o takim samym kolorze znalazło się w jednej linii – poziomo, pionowo lub na skos. W tym celu klikasz na wybranej kulce, a potem na kwadraciku, na który chcesz ją przesunąć. Wybrana kulka doskoczy na wskazane miejsce. Kulki pl wydają się łatwą zabawą, jednak jest to tylko wrażenie pozorne. Pobierz Kulki i przekonaj się o tym w praktyce. Odkryjesz, że każdy ruch to pojawienie się na planszy trzech kolejnych kul. To już nieco komplikuje sytuację, tym bardziej, że aby ustawić kulkę na wybranym miejscu musi być do niej dostęp. Gra Kulki ma jasne reguły – nauczenie się ich zajmuje dosłownie chwilę, a zabawy masz potem bez końca, tym bardziej, że za każdym razem gra generuje kulki losowo. Dlatego każda rozgrywka jest zawsze inna. Dla ułatwienia kulki poszczególnych barw mają oznaczenie numeryczne – dzięki temu możesz grać w nie nawet na czarno-białym monitorze i być pewnym, że nie pomylisz się przy układaniu.

Gra Kulki jest za free, nie musisz za nią nic płacić. Układanie kulek może być dobrą zabawa nie tylko dla starszych graczy. Jeżeli jesteś rodzicem, grając w kulki twoje dzieci mogą uczyć się przy niej logiki i konsekwencji. Pobierz Kulki za darmo – z pewnością nie pożałujesz. Jeżeli znasz już Kulki, zauważ że w dziale gry logiczne są prócz Kulek do pobrania jeszcze inne tytuły. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. A jeżeli jeszcze nie znasz kulek, pamiętaj – download Kulki jest zawsze możliwy bez opłat. Sam program zajmuje naprawdę niewiele miejsca na twardym dysku, a dzięki uruchamianiu go w trybie okienka, możesz podczas zabawy wykonywać inne prace na komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kulki

dodał: jusia1042 , 11.08.2009

ja wole ine kulki a jesli ktos zwas zna jakoms stronke z kulkami to piscie

Logiczne